Barcode: 0004656701428
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.9 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Diced peaches, diced pears, water, white grape juice concentrate, cherries artificially colored red with carmine, lemon juice concentrate, natural flavor, ascorbic acid (vitamin c) to protect color, citric acid.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Grefusa patatas
Grefusa
D NOVA 3
Mistercorn XL - maíz gigante
Grefusa
C NOVA 4
Pipas G Con Sal
Grefusa
E NOVA 3
Snatt's ail et persil
Snatt's
D NOVA 3
Pipas G Con Sal
Grefusa
D NOVA 3
Papa Delta Minim's Original
grefusa
E NOVA 4
Palitos con pipas
Grefusa
D NOVA 3
Snacks Mediterráneos Olivas y Romero
Grefusa
D NOVA 4
Maíz gigante XL
Grefusa
C NOVA 4
Grefusa Pipas Tijuana
Grefusa
D NOVA 4
MisterCorn Africa
Grefusa
D
patatas originales
grefusa
D NOVA 3