Barcode: 3800232734783
Cherry party
by Roobar
Labels
no gluten
organic
vegetarian
eu organic
non eu agriculture
vegan
bg bio 22
eu agriculture
eu non eu agriculture
no soy
the vegan society
Available in
bulgaria, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 478.0 kcal |
| Fat | 29.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 39.0 g |
| of which sugars | 24.0 g |
| Fiber | 11.0 g |
| Proteins | 9.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Съставки, кашу", череши" (25%), фурми", кокосов чипс , парченца шокалаш какаов? маса", кокосова захар*, какаово масло*) (5%), какаово масло*, натурален аромат череща* (0,2%). * био и сурово. Възможно да съдъра следи от костилки, черупки и други ядки. Съхранение на хладно, сухо и тъмно. Най-добър до: виж маркировката отпред. ORGANIC NUT & FRUIT BAR WITH CHERRY AND CHOC CHIP
Related Products in Snacks
Lakritz-Bärchen
Allfair
E NOVA 4
Chi Kugeln
Govinda
D NOVA 3
Schoko Premium Fruchtkugeln mit Kakao
Govinda
D NOVA 3
Bio Snack Balls Dattel
Droprolletjes
Okovital
D NOVA 4
Mango Natursüße Fruchtkugeln
Govinda
C NOVA 3
Mango Kokos Fruchtkonfekt
Govinda
E NOVA 3
Extra frische Menthol-Pastillen, Spearmint
Fisherman's Friend
C NOVA 4
Ökovital-Bär
Ökovital
C NOVA 4
Natur Laddu
Govinda
D
Chufa
Godvinda
D NOVA 3
Ökovital-Bär
Ökovital
E NOVA 4