Barcode: 3596710415007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 526.0 kcal |
| Fat | 34.0 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 46.9 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.9 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Pommes de terre, huile de tournesol 34%, sel.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Strawberry fruity spread
Crofter's organic
D NOVA 4
Graines de couscous
Marrakech
A NOVA 1
Trésor
Kellogg's
E
BIO HUMMUS Kirchererbse Sesam
Aldi,Nur nur Natur
A NOVA 3
Trigo sarraceno
NaturGreen
A NOVA 1
Diced tomatoes with roasted garlic & onion
A NOVA 4
Relish
Bick's
C NOVA 4
beurre de cacahuete naturel
Revie Food
A NOVA 1
Asperges vertes miniatures
Gustadéa
A NOVA 3
Riz basmati
Leader Price
B NOVA 1
Michele's, granola, cinnamon, raisin
Michele's
D NOVA 3
Müsli Traditional Fruit Pieces
Emco
B NOVA 3