Barcode: 2000989082118
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 240.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 56.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Framboises, sucre de canne, gélifiant : pectine de fruit.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Coconut Oil
Louana, Lou Ana
E NOVA 2
Coconut oil
Lou Ana, Louana
E NOVA 2
100% pure vegetable oil
Louana
C NOVA 2
Organic Coconut Oil
Louana, Lou Ana
E NOVA 2
Organic Coconut Oil
Louana, Lou Ana
E NOVA 2
Coconut Oil
Louana, Lou Ana
E NOVA 2
Canola oil blend
B NOVA 2
Canola oil
Louana
B NOVA 2
Southern fry oil
C NOVA 4
Coconut Oil
Louana, Lou Ana
E NOVA 2
Coconut oil non-stick cooking spray
Louana
B NOVA 4
Frying oil
Ventura Foods L.L.C.
C NOVA 4