Barcode: 2051540000133
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 237.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 58.6 g |
| of which sugars | 58.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mirabelle, sucre de canne, jus concentré de citron, gélifiant : pectine de fruit.
Additives
e440
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Roasted Almonds with Sea Salt
Kirkland Signature
A NOVA 3
Olive Oil
Kirkland Signature
B NOVA 2
Organic Avocado Oil
Costco
B NOVA 2
Sweet Heat Snack Mix
Kirkland
E NOVA 4
Organic Dried Mangoes
Kirkland Signature
NOVA 1
Wild Blueberries
Kirkland Signature
A NOVA 1
Mini Muffin Bites - Chocolate Chip
Kirkland Signature
D NOVA 4
Kirkland House Blend Coffee
Kirkland
NOVA 1
Roasted and Unsalted Pistachios
Kirkland
A NOVA 1
100% Spanish Extra Virgin Olive Oil
Kirkland Signature
B NOVA 2
Organic Roasted Seaweed Snack
Kirkland
A NOVA 3
ROLLED Oats
Kirkland Signature
NOVA 1