Barcode: 3760146530614
Confiture noix verte
by Occitanoix
Labels
organic
eu organic
ab agriculture biologique
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 198.0 kcal |
| Fat | 4.3 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 38.4 g |
| of which sugars | 37.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ingredienb : Noix vertes* 54%, ure roux équiffe* 39%, eau. *produitissude/'agricuthrebio/ogique Valeurs nubiüonnelles moyennes : 198,
Related Products
Multivitamin Squash
B
Get more vits
B NOVA 4
Vitamin B12
C NOVA 4
sparkling lemon & lime sugar free
get more vits
C NOVA 4
Sweetened dried cranberries
Grape Tree
D NOVA 3
Omega seed mix
Grapetree
NOVA 1
Natural Mix
Grape Tree
C NOVA 3
Raw whole cashews
Grapetree
B
pitted prunes
grape tree
C NOVA 3
Vitamin D - Still Mango & Passionfruit
Get More Vits
C NOVA 4