Barcode: 7340011486534
Coop Olivenolje 500ml
Labels
no gluten
keyhole
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Olje som utelukkende inneholder raffinert olivenolje og olje utvunnet direkte av oliven. Raffinert olivenolje og jomfruolje.
Related Products
Baumkuchen Vollmichschokolade
Feinbäckerei Otten,Goldora,NORMA
E NOVA 4
Breaded camembert with cranberry dip
What's cooking?
C NOVA 4
Dominosteine Zartbitterschokolade
Goldora,Norma,Schulte
E NOVA 4
Zimtsterne
Conrad Schulte, Goldora
D NOVA 4
tvarůžky Sauermilchkäse
Breitunger Käserei Ernst Rumpf
D NOVA 4
Schoko Lebkuchen Zartbitter
Goldora,Norma,Continental Bakeries
E NOVA 4
Olivenöl
Bellucino, Lidl
C NOVA 2
Minis Edelschimmel
Lidl
C NOVA 4
Sertésmájas
Dulano
E NOVA 4
Baumkuchen
Goldora,Norma,Feinbäckerei Otten
E NOVA 4