Barcode: 0071990301033
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 102.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
WATER, BARLEY MALE, CORN SYRUP (DEXTROSE), VEAST, HOP EXTRACT
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Royal Soda Grenadine
Royal Soda
E NOVA 4
Orangina tropical
ORANGINA
D NOVA 4
Royal soda zéro sucre Kampane
ROYAL SODA
C NOVA 4
Arome orange
Fanta
E NOVA 4
La Mortuacienne Menthe Citron
La Mortuacienne
E NOVA 4
La Mortuacienne Grenade
La Mortuacienne, Rième Boissons
D NOVA 4
Coca cola zéro sucres
Coca-Cola
C NOVA 4
Limonade saveur Mandarine
La mortuacienne
D NOVA 4
Sirop de fraise
Riem, Sirop Rieme
NOVA 4
Sprite
Coca-Cola
B NOVA 3
Royal Soda Orange
SNEMBG, The Coca Cola Company
E NOVA 4
La Mortuacienne Orange
La Mortuacienne
D NOVA 4