Barcode: 5605089211153
Copa - Ananás e Maçã
Categories
Available in
portugal
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
MAÇÃ DE ALCOBAÇA (80%), ANANÁS (20%) E ANTIOXIDANTE: ÁCIDO ASCORBICO
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tea-Monade
Harrisburg dairies
E NOVA 4
Mojito juice drink
M&S
D NOVA 3
Lemonade
D NOVA 4
Tea-Monade
Harrisburg dairies
E NOVA 4
Strawberry Lilikoi
Hawaiian Sun, Hawaiian Sun Products Inc.
E NOVA 4
Margarita Mixer
Trader Joe's, Rcp Ind. E Com. Ltda
D NOVA 4
Fuze Thé Glacé - Citron Zéro sucre
fuze
C NOVA 4
ICE COFFEE MACCHIATO
Cafe d'or
E NOVA 4
Sumter
Vodka Seltzer
Hawaiian Sun - Pass-O-Guava Nectar
Hawaiian Sun Products Inc.
E NOVA 4
Whisky Blend Chivas Regal 12 ans
Chivas
Raspberry Tea, Raspberry
Harrisburg dairies
E NOVA 4