Barcode: 0012000002304
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.4 g |
| of which sugars | 11.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, sugar, phosphoric acid, caffeine, citric acid, natural flavor.
Additives
e150c
e330
e338
Recipes with Similar Ingredients
Barbecue Sauce
11 ingredients
Cola Baked Ham
2 ingredients
"Elvis" Snack
2 ingredients
Pepsi Barbecue Chicken
4 ingredients
Grilled Pork Chops
6 ingredients
Hilda'S Ham
2 ingredients
Pepsi Chicken
5 ingredients
Country Or Cured Ham
4 ingredients
Pepsi-Cola Chicken
3 ingredients
Pepsi-Cola Chicken
6 ingredients
Barbecue Brisket
5 ingredients
Congealed Coca Cola Salad
7 ingredients
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Acqua minerale naturale frizzante
Dolomia
A NOVA 4
Lisa
Birra del Borgo
NOVA 3
Acqua minerale naturale frizzante
Dolomia
A NOVA 4
Acqua minerale naturale frizzante
Acqua Dolomia
A NOVA 4
Acqua minerale naturale oligominerale frizzante
Acqua Dolomia
A NOVA 4
Drink energy
C NOVA 4
Acqua minerale naturale frizzante
Sant'Antonio
A NOVA 4
Senza Zuccheri Mandorla
Maxidì
B NOVA 4
Bevanda di Soia ricca di proteine
Vitalibre
B NOVA 4
Succo Ace
MaxiDì
E NOVA 4
Acqua minerale naturale
S.Antonio
A NOVA 4
Birra Friuli
Azienda Agricola Altúris
NOVA 3