Barcode: 8436529602074
Copos de Avena Largos
by Biopanadería
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
es eco 025 na
eu agriculture
made in the eu
Categories
Available in
netherlands, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 5.3 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 56.6 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 14.7 g |
| Proteins | 11.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Copos de Avena Largos* ( de Cultivo Biológico)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gallette Mais Millo Corvo
TERRENI ALLA MAGGIA
B
Polenta onsernone
Mulini d'Onsernone
Hummus Natur
A NOVA 3
Spanische Nüssli
Gerelli AG - Die Rösterei - Denner
A NOVA 1
Buckwheat
Naturkostbar
A NOVA 1
Opaline Swiss Fine Juices
C NOVA 1
Fortissio Lungo
Nespresso
B NOVA 1
Nespresso Variations Vanilio, Intensity 6, 10 Capsules
Nestlé
B NOVA 4
Wildwuchsmix
natur kostbar
D NOVA 1
Energy Tea
tekoe
C NOVA 4
Confiture de fraise
D NOVA 4
Jus de pomme
Opaline
C NOVA 1