Barcode: 0017400102463
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 378.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 84.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
enriched rice, niacin, iron, thiamine mononitrate, folic acid
Related Products
Lamb Stock
Knorr (UK), knorr
A NOVA 4
Chicken Stock cubes 8 x
Knorr
C NOVA 4
Fish Stock
Knorr (UK), knorr
NOVA 4
Ham Stock Cubes
Knorr,Unilever
NOVA 4
Ginger-konfitüre
D NOVA 4
Z'Animo
Cadbury
E NOVA 4
Red Thai Curry Sauce
Loyd Grossman
C NOVA 4
Marmite Yeast Extract
Marmite
E NOVA 4
The pork cube
Knorr
NOVA 4
Vegetable Stock cubes 8 x imp
Knorr
C NOVA 4