Barcode: 8431876237214
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Brotes verdes, brotes rojos, canónigo
Allergens
none
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Carotte
BioOrganic, Biotrend
A NOVA 1
Ardei gras
A
Croquettes de fromage
BizBiz, Deluxe, Lidl
D NOVA 4
Nuss-Mix
BIO SONNE
E
Castañas del Jerte
Valle del Jerte
Babyleaf spinash
Oaklands
Bio Milchreis
Bio Sonne
B
Muesli Crujiente Frutos Rojos
Gut bio
C NOVA 3
Baguette polka
C NOVA 4
Haferflocken
Gut Bio Spanien, GutBio
A
Spinat
Norma
A NOVA 1
Pomme de terre bio
biotrend
B