Barcode: 8421691848054
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.1 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 1.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Brotes de lollo rojo, tatsoi, rúcula y brotes de acelga roja.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Amazonas rainforest product, andean quinoa
Amazonas Rainforest Product
A
Amazonas rainforest product, cebada entera whole barley
Amazonas Rainforest Product
C NOVA 4
Amazonas rainforest product, harina crema de semola corn flour
Amazonas Rainforest Product
A NOVA 1
Amazonas Rainforest Product, 100% Natural Emoliente Mixed Herb Tea
Amazonas Imports Inc.
B NOVA 1
Cuzco corn for toasting
Amazonas Imports Inc.
A NOVA 1
Amazonas rainforest product, sweet potato flour
Amazonas Rainforest Product
D NOVA 1
Amazonas rainforest product, canary beans
Amazonas Rainforest Product
A
Amazonas rainforest product, gourmet cooked dried potatoes
Amazonas Rainforest Product
A NOVA 1
Potato Starch
Amazonas Rainforest Product
C NOVA 1
Peeled Green Wheat
Amazonas Rainforest Product
B
Amazonas rainforest product, inca purple corn
Amazonas Rainforest Product
B
Golden palillo ground turmeric
Amazonas
E