Barcode: 0742987122060
Peeled Green Wheat
Labels
superior quality
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 5.9 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Peeled green wheat.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Crispy Onion Chips
Trader Joe's
E NOVA 3
Black Soy Drink
Vitasoy
C NOVA 4
Vitasoy, coconut soy drink
Vitasoy, Vitasoy International Holding Ltd.
D NOVA 4
Blanched Almonds
Nutty Club
A NOVA 1
Pearled Peanuts
Nutty Club
E NOVA 4
Pistachios
Nutty Club
B NOVA 4
Sweetened sucre
Vitasoy,Vitasoy International Holdings Ltd.
B NOVA 3
Joggers Mix
Nutty Club
C NOVA 1
Vitasoy, soy drink, chocolate
Vitasoy, Vitasoy International Holdings Limited
E NOVA 4
Assorted Nuts
Nutty Club
D NOVA 3
Natural Pistachios
Nutty Club
C NOVA 3
Salted Almonds
Nutty Club
C NOVA 3