Barcode: 06744900
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
carbon ed water, sugar/glucose-fructose, concentrated orange mice, citric acid, beta-carotene, sodium phosphate, modified cornstarch, potassium sorbate, natural flavour, malic acid, ascorbic acid, guar gum. ingrédients : eau gazéifiée, sucre/glucose-fructose, jus d'orange concentré, acide citrique, bêta-carotène, phosphate de sodium, amidon de maïs modifié, sorbate de potassium, essence naturelle, acide malique, acide ascorbique, gomme de guar. t®/md the coca-cola company
Additives
e160a
e160ai
e202
e296
e330
e412
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Al Ain Farms Lemon Mont Drink
NOVA 4
Orango
Star
E NOVA 4
Pineapple
Al Ain Dairy
NOVA 1
Mango
Star
E
Masafi zero
Masafi
B
greek yoghurt drink
Al Aïn farms
C NOVA 4
laban up
Safa
E
Milk Chocolate
Lacnor
E NOVA 4
Al ain water
Al ain
A
Just watermelon
Barakat
D
Marmum Milk
Marmum
C NOVA 4
Laban up
Abu Dhabi
B