Barcode: 6928804015461
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
vanduo, cukrus, anglies dioksidas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (E330), konservantas (E211), emulsiklis (E452i), stabilizatorius (E296), saldiklis (E950), dažikliai (E133, E129), kvapioji medžiaga
Additives
e129
e133
e211
e290
e296
e330
e452
e452i
e949
e950
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
100% tropicale
Crai
C NOVA 1
Arancia
sterilgarda
C NOVA 1
Coffee-Drink High-Protein - Moccacino
Cameo
D NOVA 4
White Castle, Vanilla Shake, New Jersey Only, Small
White Castle
B
Effervescente Tortoroglio
miele ape regina
NOVA 4
Spremuta di arance bionde fresche
Sterilgarda
C NOVA 1
Inka Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
kefir di capra
Girau
C NOVA 1
High Protein Shake Caramel Macchiato
Dr. Oetker, Cameo
B NOVA 4
High Protein cream Choco
Dr. Oetker, Cameo
C NOVA 4
Capsule caffè
Gimoka, Matt
D NOVA 4
Ciobar Classico
cameo
E NOVA 4