Barcode: 0889392000597
Fantasy Vibe Sparkling Mandarin Marshmallow Edition
by CELSIUS
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Filtered Water, Taurine, Citric Acid, Guarana Seed Extract, Green Tea Extract, Caffeine, Ascorbic Acid, Sucralose, Glucuronolactone, Ginger Root Extract, Natural Flavor, Calcium Pantothenate, Niacinamide, Pyridoxine Hydrochloride, Riboflavin, Beta-Carotene (color), Chromium Chelate, Biotin, Cyanocobalamin
Additives
e330
e955
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Perfect Peach
Bigelow
NOVA 4
Mint chocolate cocoa mix
Cocoa Classics
NOVA 4
Chocolate Drink
Yoohoo
E NOVA 4
Whole Chocolate Milk
Harris Teeter
E NOVA 4
Sparkling Elderberry + Pomegranate Apple Cider Vinegar Beverage
Trader Joe's
E NOVA 4
Old Fashioned Root Beer
Dad's
NOVA 4
Caffeine Free Orange Cream Soda, Orange Cream
Dad's old fashioned
E NOVA 4
Green tea
Bigelow
NOVA 1
Rose & Mint Herbal Tea
Bigelow
NOVA 4
Mint Medley Herbal Tea
Bigelow
NOVA 1
Lavender chamomile herbal tea
Bigelow
The Mini Soft Drink
Ale8, ALE 81
D NOVA 4