Barcode: 0605388187284
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 381.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.5 g |
| of which sugars | 85.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 4.8 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Sugar, gelatin, contains 2% or less of each of the following: adipic acid, disodium phosphate, natural and artificial flavor, sodium citrate, fumaric acid, red 40, yellow 6.
Additives
e110
e129
e297
e331
e339ii
e355
e428
Related Products
Com fruta
Hacendado
C NOVA 4
Guisantes
Hacendado
Pizza Masa Fina BBQ
Hacendado
C NOVA 4
Galletas Divertidas
Hacendado
D NOVA 4
Ramen con panceta
Hacendado
E NOVA 4
Picos integrales
Hacendado
C NOVA 3
Crema brie trufa
Hacendado
E NOVA 4
Griego limón
Hacendado,Schreiber
C NOVA 4
Pepperoni bbq
Hacendado
Melanzane
hacendado
C NOVA 4