Barcode: 8480000226488
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 251.0 kcal |
| Fat | 8.8 g |
| of which saturated | 3.9 g |
| Carbohydrates | 32.3 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
100g de produto. Valor energético: 1.054 kJ/
Related Products in Frozen Foods
Churros crispy pastry bites
D NOVA 4
Veggie Eggplant Fries
Season's Choice
C NOVA 4
Honey bbq chicken wings, honey bbq
D NOVA 4
Steamed kale & quinoa seasoned with onion and garlic, onion and garlic
B NOVA 3
Mini quiches
E NOVA 4
Tempura chicken breast meat and crispy vegetables in a honey wasabi teriyaki sauce, sweet teriyaki chicken skillet
D NOVA 4
Mini quiches
D NOVA 4
Bistro savory lorraine quiche
D NOVA 4
Crispy pastry bites
D NOVA 4
Sweet sesame ginger chicken skillet, sweet sesame ginger
C NOVA 4
Soft bread sandwiches
D NOVA 4
Strudel
D NOVA 4