Barcode: 0754807262054
Flavored seltzer
by America's Choice, The Great Atlantic & Pacific Tea Company Inc.
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, natural flavor.
Related Products in Beverages
Tea Drink Mix
Target Stores
NOVA 4
Tea Drink Mix
Target Stores
NOVA 4
Fruit brew
NOVA 4
Grape sugar free drink mix packets, grape
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Fruit brew
Archer Farms
NOVA 4
Sugar free drink mix
NOVA 4
Market pantry, drink mix, grape
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Market pantry, drink mix, pineapple
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Cherry Limeade Sugar Free Drink Mix
Market Pantry, Target Brands Inc.
NOVA 4
Latte
Target Stores
NOVA 4
Hot cocoa
NOVA 4
Hot Cocoa
Target Stores
NOVA 4