Barcode: 0071820300038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 12.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, citric acid, sodium benzoate (preservative), artificial flavor, red 40 and blue 1.
Additives
e129
e133
e211
e330
Related Products in Beverages
EnergyDrink
Refresco benelux
E NOVA 4
Rodeo Energy Drink
Refresco, Rodeo
E NOVA 4
Taurine drink Psychik
Psychik, Carrefour
E NOVA 4
boisson the glace peche 33cl Lipton can
Lipton
C
Enrgy Drnk sugar free
C NOVA 4
Leçon ice tea
Lipton
C NOVA 4
Sirop Raspberry
Fruit Splash
C NOVA 4
Cassis
Highway
D NOVA 4
Blond
La Trappe
NOVA 3
Energy Drink
Energy Drink
E NOVA 4
Diksap Appel
Your organic nature
NOVA 1
Natufood Kruidenwater Gember
Natufood
B