Barcode: 8718226401403
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau acidifiant edulcorant (sucralose) stabilisant gomme arabique emulsifiant acetate isobutyratede saccharose arome naturel colorant carotenoides consevateurs sorbate de potasium benzoate de sodium
Additives
e955
Related Products in Beverages
Battery
E NOVA 4
bibita vegeta
ocean bomb
E NOVA 4
Dragon Ball Super : Canette d'eau pétillante à la pêche
ocean bomb
D NOVA 4
Maasika&Laimi maitseline jook
Somersby
E NOVA 4
Calpis water
Calpis
C NOVA 4
Infusion water, mustika mahl + melissiekstrakt
Aura
C NOVA 4
Pomelo flavor
Ocean Bomb
D NOVA 4
Dragon Ball Super : Canette d'eau pétillante à la pomme
Oceanbomb
E NOVA 4
Ökolimonaad rabarberimahlaga
Bio Mari
E NOVA 4
Greenmax Purple Yam & Black Soybean Powder 420G
GREENMAX
E NOVA 4
Ocean bomb lychee flavour
D
Ocean bomb
E NOVA 4