Barcode: 4712966542147
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.3 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau gazéifiée, fructose, sucre, arômes, acide citrique.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Root Beer Kombucha
True Büch
C NOVA 3
Classic Cola Soda
Cove
B NOVA 4
Ayran Drinkable Yogurt
Chinook
D NOVA 3
Blueberry Rooibos
True Büch
C NOVA 3
Grape Soda
Cove
B NOVA 4
Lemon Lime Soda
Cove
B NOVA 4
Ginger Kombucha
True Büch
C NOVA 3
Sirop d'érable pur ambré
White Meadows Farms
E NOVA 2
Cove Soda Orange
Cove
B NOVA 4
well elixir
NOVA 3
Cream Soda
Cove
B NOVA 4
Savera Mango Lassi
Savera
NOVA 4