Barcode: 0069313686417
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 467.0 kcal |
| Fat | 40.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 26.7 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Flax seeds
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Riz basmati
Le Forban
B NOVA 1
Riz basmati
Le Forban
B
Haricots blancs naturels 1/2
Royal Bourbon
B NOVA 3
Riz basmati grain long
Le Forban
B
Riz basmati
le forban
B NOVA 1
Lentilles grises
Riz de Luxe Grains Longs
Le Forban
B
Haricots rouges
Le Forban
B
Haricots blancs naturels 4/4
Royal Bourbon
B NOVA 3
Haricots blanc au naturel
Le Forban
B NOVA 1
Falafel Boulettes de pois chiches
YARDEN
C NOVA 4
Riz grains long
Parfum du Mékong
B NOVA 1