Barcode: 20119867
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 63.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
πλήρες γάλα αγελάδας
Related Products in Dairies
Nonfat yogurt
Dannon
A NOVA 4
Burrata italiana
Ametller Origen
C NOVA 3
Leche fibra baja en grasa
Hacendado
B NOVA 4
Yogurt Griego Sabor Pay de Queso y Cereza Negra
Chobani Creations
C NOVA 4
Mimelli
K-Classic
C NOVA 4
Bio-Bergkäse
Natur*Pur
E
Petit Yoplait
Yoplait
B
Leche Semidesnatada
Hacendado
Strawberry Finest Yoghurt, Strawberry
Nosa
NOVA 4
vanilla milkshake
prosupps
NOVA 4
Leche entera
Hacendado
B NOVA 1
Parmigiano reggiano bio
Hombre
D NOVA 3