Barcode: 0009800055111
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 388.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, maltodextrin, rice starch, gum arabic, fructose, natural and artificial flavors, magnesium stearate, carnauba wax.
Additives
e414
e572
e903
Recipes with Similar Ingredients
Taco Soup
10 ingredients
Easy French Bread
6 ingredients
Burrito Casserole
5 ingredients
Will'S Punch
3 ingredients
Jalapeno Cornbread
8 ingredients
Party Ham Sandwiches
9 ingredients
Buns
7 ingredients
Cinnamon Loaf(Breakfast)
8 ingredients
Freida'S Low Calorie Dessert
6 ingredients
Sugarless Fruitcake
1 ingredient
Ice Cream Delight
5 ingredients
Vegetable Bar
4 ingredients
Related Products in Snacks
Chips de riz
C NOVA 3
L'oeuf Jungle chocolat noir
RÉAUTÉ CHOCOLAT
E NOVA 4
Bretzels aux cristaux de sel
Eric bur
E
Mini Meringues
Éric Bur
E NOVA 4
Mini Meringues Arôme Citron
Éric Bur
E NOVA 4
Reese's Sticks
Reese's
E NOVA 4
Mini petit beurre au sel de Guérande et au beurre frais
Eric bur
E NOVA 4
Jeannette la poulette chocolat blanc
Réauté Chocolats
E NOVA 4
Mini Meringues Arôme Fraise
Éric Bur
E NOVA 4
Torsades feuilletés pavot fromage
Éric Bur
E NOVA 3
Lapin de Pâques et friture
E NOVA 4
Hershey's
Hershey's
E NOVA 4