Barcode: 0080153214059
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 10.4 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apples.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kidi fruit
Andros, Kidi fruit
A NOVA 1
Kidi fruit
Andros, Kidi fruit
A NOVA 4
Kidi fruit
Andros, Kidi fruit
A NOVA 4
100% pur jus d'Oranges sans pulpe BIO pressées
ANDROS
C NOVA 1
Kidi fruit
Kidi fruit, andros
A NOVA 4
Kidi Fruit Pomme nature
Kidi fruit, andros
A NOVA 1
Confiture Fraises Mara des bois
Bonne Maman
D NOVA 4
Kidi fruit Pomme Vanille
Andros, Kidi fruit
A NOVA 4
Compotes Kidi fruit pomme nature
Andros,Kidi fruit
A NOVA 1
Kidi fruit pomme fraise
Andros
A NOVA 4
Jus de pommes pressées BIO
Andros
C NOVA 1
Kidi fruit - Pomme Fraise
Andros
A NOVA 4