Barcode: 0003003491497
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.1 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar snap peas.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sabor Campesinas
Lay's
D NOVA 4
Ruffles Jamón
Ruffles
D NOVA 4
Ruffles jamon York
Ruffles
D NOVA 4
Ruffles york y queso
Ruffles
D
Gourmet Original
Lay's
D NOVA 3
Chips classic
plastica Lay's
D NOVA 3
Fritos The Original
Matutano
D NOVA 4
Granola avec avoine
Quaker
B
Ruffles original
ruffles
D NOVA 3
lays campesinas
Lay's
D
Patatas fritas Jamón
Ruffles
D NOVA 4
Patatas fritas al punto de sal
Lay's
D NOVA 3