Barcode: 0018337012177
Fresh Sunshine Blend
by Green Line
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.3 g |
| of which sugars | 2.8 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
GREEN BEANS, YELLOW WAX BEANS, CARROTS.
Recipes with Similar Ingredients
Punch
5 ingredients
Squash Au Gratin
4 ingredients
Munch Kins
6 ingredients
Snack Crackers
6 ingredients
Oyster Cracker Snack
5 ingredients
Bean And Potato Casserole
4 ingredients
Oreo Cookie Cake
6 ingredients
Dilled Oyster Crackers
5 ingredients
Dill Crackers
5 ingredients
Graham Cracker Pie Crust
3 ingredients
Spicy Oyster Crackers
4 ingredients
Friendship
6 ingredients
Related Products in Undefined
Juice
Dole
B NOVA 1
Pistachios
Wonderful
D NOVA 3
Wafers
Goya
E NOVA 3
Tamis Anghang Banana Sauce
Ufc
E
Hormel Chili No Beans
Hormel
C NOVA 4
Fruit Cocktail In Heavy Syrup
Del Monte Quality, Del Monte Foods
B NOVA 4
Buffalo-Style Chicken Breast Dip
Publix
NOVA 4
Yellow Cling Peaches Sliced In Heavy Syrup
Del Monte
B NOVA 4
Taco Shells
Signature Kitchens
B NOVA 3
Quartered Artichokes
Signature Kitchens
B NOVA 1
Italian Dressing
Supervalu Inc.
E NOVA 4
Sweet & Sour Sauce
Kikkoman
E NOVA 4