Barcode: 0855019004019
Fresh Tomato & Basil Sauce
Processing
NOVA 1
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.8 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Tomato, Basil.
Related Products in Condiments
sauce soja
Kania
E NOVA 3
Tatarska omáčka premium
Kania
D NOVA 4
Peri-peri mayonnaise
Lidl
D NOVA 4
Red Lasagne Sauce
Baresa
B NOVA 4
Garlic mayonnaise
Batts
D NOVA 4
Sriracha Mayonnaise
Batts
C NOVA 4
Sriracha Chilli Mayo Sauce
Lidl
E NOVA 4
XXL Fruit To Go
Solevita
NOVA 1
Frito gekruid
Baresa
B NOVA 4
Ranch sauce
batts
C NOVA 4
Taste of Thailand
Sriracha hot chilli sauce
E NOVA 4
Red pesto with sun-dried tomatoes
Lidl
D NOVA 3