Barcode: 9002682143076
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 36.0 g |
| of which saturated | 22.0 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
>Jch bin = ÖSTERREICH Frisches SCHLAGOBERS 36% Fett
Related Products in Dairies
Cultura Yoghurt Blauwe Bes
Arla
B NOVA 4
Mozzarella
Fellino
C NOVA 3
Apetina original white cheese
Arla
E
Cultura
Arla
B
Cultura naturel
Arla
A NOVA 1
Jörd vanille
Arla
B NOVA 4
Arla Apetina white cheese in brine 40%
Arla
D
GREKISK MÄTYOGHURT
Arla
C NOVA 4
Parmigiano Reggiano, aged 30 months
NETTO, Premieur
D NOVA 3
Piskefløde
Karoline
D
Tommat & Basilicum
Garlan
NOVA 3
Fløjl
Castello
C NOVA 3