Barcode: 7037710020991
Friske frukter
by Nidar, Vill
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france, norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 340.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 84.0 g |
| of which sugars | 66.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fruktekstrakt, sukker, vann, invertsukkersirup, modifisert stivelse (tapioka), syre (eplesyre), naturlige fargestoffer (vegetabilske konsentrat), overflatebehandlingsmidler (bivoks, kokosolje, karnaubavoks) og naturlige aromaer
Additives
e296
e901
e903
Related Products in Snacks
Ptasie Mleczko Waniliowe w Czekoladzie Deserowej
E.Wedel
E NOVA 4
Clubs Cracker
Lorenz
D NOVA 3 Eco-Score A
Chickpea Snacks Habanero Flavored
Biena
D NOVA 3
Herbatniki o smaku maślanym
Bahlsen,Krakuski
E NOVA 4 Eco-Score D
Soft & Chewy
Kirkland signature
D NOVA 4
Balisto yoberry
Balisto
E NOVA 4 Eco-Score B
Milk Chocolate Biscuits
Cadbury Dairy Milk fingers
E NOVA 4 Eco-Score E
Die Gute Bio Schokolade
Plant-for-the-Planet
E NOVA 3 Eco-Score B
Dinkel Mini brezeln
DmBio
E NOVA 3
BBQ Chips
Legendary
E NOVA 4
Salam Sibiu
Agricola
D Eco-Score C
GENOA SALAME
HILLSHIRE SNACKING
E NOVA 4