Barcode: 7041011620002
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 96.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 20.9 g |
| of which sugars | 20.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vann, sukker, vannmelonjuice (10%), pærejuice (5,1%), glukose, rapsolje, sort gulrotjuice, surhetsregulerende middel (sitronsyre), _skummetmelkpulver_, kakao, fargestoff (E160b(ii), E141, E100), aromaer, emulgator (solsikkelecitin, mono - og diglyserider av fettsyrer), stabilisator (E412, E410). Kan inneholde spor av _soya_, _nøtter_ og _peanøtter_.
Allergens
milk
skummetmelkpulver
Additives
e100
e141
e160b
e160bii
e330
e410
e412
e471
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Roggenvollkornmehl
Küchenmeister
A NOVA 1
Toasts de baguette BIO
LE GRAND LEJON
E NOVA 4
Amandelmeel
Your Organic Nature
C NOVA 1
Olio di mais
Conad
C NOVA 2 Eco-Score C
Weltmeister Mehrkornbrot
Harry
C NOVA 4
Raisin Cinnamon Swirl
L'oven Fresh
D NOVA 4 Eco-Score B
Toasting Waffles
Village Bakery
E NOVA 4 Eco-Score B
Datteri Tunisia
Dorcas
D NOVA 1 Eco-Score B
All Butter Croissants
Kirkland Signature
E NOVA 4 Eco-Score C
Einkornflocken - Urgetreide, Vollkorn
Spielberger Mühle
A NOVA 1 Eco-Score A
Crunchies
Saveurs
C NOVA 4 Eco-Score E
Green beans fine
Freshona
A NOVA 3 Eco-Score B