Barcode: 0036192105568
Organic Ginger Juice
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
organic
no gmos
usda organic
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 5.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic ginger juice, organic lemon juice concentrate.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Shiitake getrocknet
A
Udon Noodles
Chunsi
C NOVA 3
Tofu Seco
A NOVA 4
Weizennudeln
Chunsi
nouilles Udon
D
SHIN RAMYUN NOODLE SOUP
NONGSHIM
Farine de blé pour Gyozas
Blue Twin Spoons
A NOVA 1
nori blätter
A NOVA 1
Oreille de Judas séché
Reasonable original
A NOVA 1
Shiitake mushrooms
A NOVA 1
Blueberry Flavor Sunflower Seeds
Hengkang
C NOVA 4
nudeln Tomoshiraga Somen Noodles
C