Barcode: 4065019013843
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 273.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
TROPHY SMAAKMAKERS SINDS 1973 FRITES SAUS Rele
Related Products in Condiments
Organics basil puree
D NOVA 4
schlotzskys hot sauce
E NOVA 4
Green Curry
Thaifusions
D NOVA 4
Sriracha Hot Sauce
Thaifusions
E NOVA 4
Peanut sauce
Thaifusions
E NOVA 4
Jalapeno Hot Sauces
Bailey Farms
D NOVA 3
Panang Curry
Thaifusions
D NOVA 4
Farm fresh hot sauces
D NOVA 3
Chili pepper
D NOVA 4
Lemongrass stir-in paste
NOVA 4
Garlic stir-in paste
NOVA 4
French onion dip
Westby
E NOVA 4