Barcode: 0028400012058
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.4 kcal |
| Fat | 35.7 g |
| of which saturated | 14.3 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 4.1 g |
Ingredients
corn, vegetable oil (corn and/or canola oil), and salt.
Recipes with Similar Ingredients
Chili
3 ingredients
Bean Dip
10 ingredients
Jalapeno Dip
10 ingredients
Taco Dip
6 ingredients
Taco Dip
8 ingredients
Mexican Plate Bean Dip
6 ingredients
7 Layer Dip
9 ingredients
Layered Taco Dip
9 ingredients
Tex-Mex Bake
11 ingredients
Keir'S Famous Horseshoes
5 ingredients
Betty'S Yummy Bean Dip
6 ingredients
Layered Mexican Dip
8 ingredients