Barcode: 3564709050843
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 332.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 19.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
lait cru de vache, sel, présure, ferments lactiques et d'affinage (dont lait).
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Skye natur
Nature's Promise
A
Сир напівтвердий "Подільський"
Bonfetto, ПП "Дживальдіс"
D
Parmigiano Reggiano
Horeca Select
C
Frico Gouda jung, Gouda Holland
Frico
D NOVA 4
Ziegenkäse mit Bockshornklee
Penny
D NOVA 3
Speisequark Magerstufe
penny
A NOVA 3
Lindenhof Cheddar Mild
Lindenhof
D NOVA 3
Gruyère suisse
Kaltbach
E NOVA 3
Frische Vollmilch, 3,5% Fett
Penny
C NOVA 1
Ricotta fior di Valtellina
Latteria sociale di Chiuro
C NOVA 4
QuarkMoment
Penny
B NOVA 4
Joghurt mild
Penny
B NOVA 1