Barcode: 8718096128141
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 77.0 kcal |
| Fat | 1.6 g |
| of which saturated | 1.6 g |
| Carbohydrates | 13.1 g |
| of which sugars | 11.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
J' d'anc„ncs (33 Z) purée d'anana (22 banane, jus d'cr cnae. Ict de noix de coco (9 *S). Jus oomme. (77 /
Related Products in Beverages
Amstel Radler
Amstel
Σιρόπι γεύση βύσσινο
ΓΙΩΤΗΣ
E
Kostilatas Springs Natural Mineral Water
Κωστηλάτα
A NOVA 1
Blood orange
E NOVA 4
ΣΟΚΟΛΆΤΑ ΥΓΕΊΑΣ ΑΜΥΓΔΆΛΟΥ ΣΤΕΒΙΑ
ΙΟΝ
NOVA 4
Pepsi Max 1.5lt
Pepsi
B
Greek kefir
Koukakis
B NOVA 4
Βανίλια
ΣΑΡΑΝΤΗΣ
Lemon soda
Epsa
E
Epsa Green Tea Lemon With Pomegranate & Sour Cherry Light 330ML
Epsa
C NOVA 4
tsai
Life
C NOVA 4
Lemon Lime Sparkling
Frutlop
E NOVA 4