Barcode: 0850397004576
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 285.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 74.3 g |
| of which sugars | 54.3 g |
| Fiber | 11.4 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Apples, blueberries.
Related Products in Snacks
Ciastko Kokosanka
Mantinga
E NOVA 4
Hematohenas Vita+
Wellpert
E NOVA 3
Chocolate Wafer Rolls With Cocoa Cream Filling, Chocolate With Cocoa Cream Filling
E NOVA 4
Batonik twarogowy Tutti w polewie czekoladowej
Tutti
E NOVA 4
Сырок
E
Batonik twarogowy Tutti wanilia
Tutti
E NOVA 4
Baton Protein M Czekoladowy
Protein M
D NOVA 4
Cream cheese bar with vanillin
Pasaka
E NOVA 4
Ciabata Sandwich
Food On Foot
D NOVA 4
Sunflower seed halva
NOVA 4
Mooni seemnetega kohuke
Dafa
E NOVA 4
Torrido Dried Pork Chips
Klaipėdos mėsinė, Torrido
E NOVA 4