Fruit bites strawberry & apple
by Fruit Funk
Labels
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 327.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 74.3 g |
| of which sugars | 68.8 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 1.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Appel fruitsnack - Ingrediënten: Geconcentreerde appelpuree*, geconcentreerd appelsap*, citrusvezel, geleermiddel: pectinen, natuurlijk appelaroma. *Gemaakt van 154g fruit producten (89g geconcentreerde appelpuree, 64g geconcentreerd appelsap) voor 100g eindproduct. Fruitsnack met appel en aardbei - Ingrediënten: Geconcentreerde appelpuree*, geconcentreerd appelsap*, aardbeienpuree*, geconcentreerd aroniasap*, citrusvezel, geleermiddel: pectinen, natuurlijk aardbeiaroma met andere natuurlijke aroma’s. *Gemaakt van 176 g fruit producten (80 g geconcentreerde appelpuree, 66 g geconcentreerd appelsap, 29 g aardbeienpuree, 2 g geconcentreerd aroniasap) voor 100g eindproduct
Additives
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
CIGALOU mélange pour tajine 18 gr
Cigalou
Tomates pelées concassées au jus 1/2
Netto
Kit Fajitas 505G
Netto
Abricots secs
Netto
Soupe chinoise a la poule
Netto
Pocket pomme fraise
Paquito,Intermarché
Purée 750g
Bouton d'Or, Saint eloi
Pruneaux d'Agen entiers Très gros
Netto
Margarine omega 3
Bouton d'or,Intermarché
Soupe Chinoise aux 7 Parfums
Netto
GOURDES Compote de pommes allégée en sucres - 4 x 90 g
Netto
Gressins au sésame
Netto