Barcode: 0852933003692
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.7 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, organic blue agave nectar, organic blueberry juice concentrate, natural flavor, organic pomegranate juice concentrate, acai, stevia (rebaudioside a) (natural sweetener), grape seed extract.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomatbønner
Nora
C NOVA 4
Nora Naturlig Lett Blåbær 540g
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
C
Moste bringebær
Nora,Orkla
D NOVA 4
Marmellata di arance
Orkla foods norge
D NOVA 4
Nora Naturlig Lett Moste Jordbær 530g
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
C
Mors Flatbrød Hjemmebakt 520g
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
C
hjemmelaget bringebær & rips
Nora,Orkla Foods
NOVA 4
Moste Blåbær
Nora
D NOVA 4
Hjemmelaget Jordbærsyltetøy
Orkla
NOVA 4
Confiture Hjemmelaget
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
C NOVA 4
Moste jordbær - ingen biter
Nora
D NOVA 4
Sunniva
Epple Og Appelsin kanel, vanilje og kardemomme
E