Barcode: 8012386360595
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 689.0 kcal |
| Fat | 65.2 g |
| of which saturated | 6.1 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 15.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
NOCI. Senza glutine. Può contenere tracce di ARACHIDI ed altra FRUTTA A GUSCIO.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Snack Chips Supersprød med Sour Cream & Onion
Kims
D NOVA 4
Organic edamame
A NOVA 1
Frokost Lækkerier Tun Salat
k
C
Choko crunch
Easis
A NOVA 4
Blueberries & Strawberries
Emborg
A NOVA 1
Classic crunch
Easis
A NOVA 4
Hindbærmarmelade
Easis
A NOVA 4
Hindbærmarmelade
EASIS
A NOVA 4
Easis chips
Easis
D NOVA 4
Kims snack chips
Kims
D NOVA 4
Chips salt
Easis
C NOVA 3
Edamame salés surgelés
GEIA FOOD AS
NOVA 3