Barcode: 4056489923831
FRYTKI KARBOWANE
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 3.4 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 19.2 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | — |
Ingredients
Ziemniaki, olej rzepakowy.
Related Products in Chips And Fries
Pommes Frites tiefgefroren
Kaufland Bio
B NOVA 4
Bio frites
Harvest Basket
A NOVA 4
Knusper Pommes Wellenschnitt
Ökoland
A NOVA 4
Rebrasti krumpir
ledo
B NOVA 1
Garten Pommes Frites
Demeter
A NOVA 3
Donuts Erdnuss Original
Funny frisch
D NOVA 4
Mikrowellen-Pommes Curvy
Snack Master
B NOVA 1
Pappadum Chips Sweet Chili
Sabita
E NOVA 4
Ofenkroketten
Bördegold
D NOVA 4
Frites croustillantes
PHM production, Sans marque
D NOVA 3
Wedges
Dennree
A
griddies
Agrarfrost, Fertigessen
C NOVA 4