Barcode: 8012666501632
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 2.7 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sémola de trigo duro
Allergens
gluten
soybeans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic apple flavored juice drink, apple
C NOVA 4
Organic fruit punch flavored juice drink, fruit punch
C NOVA 4
Mixed berry flavored juice drink
C NOVA 4
Kiwi strawberry flavored juice drink, kiwi strawberry
C NOVA 4
Brioche, buns
D NOVA 3
Organic fruit punch flavored juice drink, fruit punch
C NOVA 4
Organic berry lemonade flavored juice drink, berry lemonade
B NOVA 4
Cauliflower & spinach ravioli
A NOVA 4
Three cheese buns
Target Stores
D NOVA 4
Apple flavored juice drink from concentrate
C NOVA 4
Flavored juice drink from concentrate
C NOVA 4
Natural creamy peanut butter
Market Pantry
C NOVA 2