Barcode: 0052000044294
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, citric acid, sodium citrate, natural flavor, salt, monopotassium phosphate, modified food starch, sucralose, acesulfame potassium, glycerol ester of rosin, red 40, blue 1.
Additives
e129
e133
e330
e331
e340
e340i
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Yaute cola
Les Brasseurs savoyards
E NOVA 4
Pur jus de pomme du Roussillon
La Melba
E NOVA 1
Tri-dosha
La Route Des Comptoirs
B NOVA 1
Lim'o
Les Brasseurs Savoyards
E NOVA 3
Biere abbaye St Erwann 7°
Britt
NOVA 3
Nectar d'Abricot du Roussillon
FRUGIBIO
E NOVA 3
Limonade
Les brasseurs Savoyard
E NOVA 3
Boga
SFBT, boga
E NOVA 4
Fruity IPA
BS, Brasseurs Savoyards
NOVA 4
Jus de canne
Fruity'bon
E NOVA 1
Bière blonde sans alcool BS
BS, Brasseurs Savoyards
Orange-Gingembre
E