Barcode: 0688267053092
Giant, kale green
by Giant
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.6 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Kale greens.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pousio
B NOVA 2
Active Drink Laranja Cenoura
Santal
D NOVA 4
Hot defense - Jus de fruits et légumes frais
SONATURAL
C NOVA 1
Active drink Frutos vermelhos
Santal
D NOVA 4
Zumo menta limón
Sonatural
D NOVA 1
Concentré de tomate
Domtomate
A NOVA 1
Plus maçã
Santal
E NOVA 4
Concombre & Céleri Pomme Epinards Citron
Green Juices
C NOVA 1
Lupins
Leirival
B
Red Fruits
Sonatural
NOVA 1
100% pomme
Santal
C NOVA 1
Néctar Pêssego
Santal
E NOVA 3