Barcode: 0855235002769
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 10.1 g |
| of which sugars | 9.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, pure cane sugar, ginger, ginger extract, citric acid
Additives
e330
Related Products in Beverages
Bolthouse farms, perfectly protein, coffee beverage, salted caramel latte, salted caramel latte
C NOVA 4
Chocolate plus protein chilled super premium
Bolthouse
E NOVA 4
Lemonade beverage
D NOVA 4
Protein plus vanilla bean
D NOVA 4
Bolthouse farms, coffee beverage, salted caramel latte, salted caramel latte
Bolthouse Farms
C NOVA 4
Vanilla bean protein plus shake
Bolthouse
D NOVA 4
Protein plus protein shake
Bolthouse Farms
E NOVA 4
Bolthouse farms, protein plus, protein shake
E NOVA 4
Cold brew coffee
Merchants Distributors Inc.
B NOVA 1
Lemonade
Bolthouse Farms
NOVA 4
Coffee beverage, salted caramel latte
C NOVA 4
Perfectly protein perfectly protein
B NOVA 4