Barcode: 8711000497708
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Gember** (51%),, citroengras, natuurlijke aroma's, cichorei,, zoethout**, citroenschil (2%).
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Succo 100% ananas
Selex, la doria
C NOVA 1
Bevanda a base di soia
B NOVA 3
Bevanda a base di soia barista
Selex
B NOVA 3
High Protein cream Choco
Dr. Oetker, Cameo
C NOVA 4
100% tropicale
Crai
C NOVA 1
Coffee-Drink High-Protein - Moccacino
Cameo
D NOVA 4
Effervescente Tortoroglio
miele ape regina
NOVA 4
Inka Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
Ciobar Classico
cameo
E NOVA 4
Capsule caffè
Gimoka, Matt
D NOVA 4
kefir di capra
Girau
C NOVA 1
High Protein Shake Caramel Macchiato
Dr. Oetker, Cameo
B NOVA 4