Barcode: 5060362071204
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.2 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
apple, ginger, lemon juice, apple cider vinegar, acerola cherry powder
Related Products in Beverages
Choco choco
Ibarra
NOVA 4
Chocolate para Mesa
NOVA 4
Coca Cola
Coca-Cola
D NOVA 3
Bebida de pulpa de mango
Pascual
D NOVA 4
Sol
Sol
NOVA 3
Agua purificada libre de sodio
member's mark
B NOVA 1
Jamaica
Belight
D NOVA 4
boing de piña
boing
D NOVA 4
Producto Lácteo
Kellogg´s
C NOVA 4
agua purificada muy baja en sodio
Member's mark
B NOVA 1
Agua purificada
Member's Mark
B NOVA 1
Frutsi sabor Uva
Coca-Cola,Coca-Cola México
B NOVA 3